PENGURUSAN EKSEKUTIF

    Prof. Madya Ts. Dr. Mazidah Puteh
    RektorProf. Madya Ts. Dr. Mazidah Putehmazidahputeh@uitm.edu.my
    Prof. Madya Ts. Dr. Sarifah Fauziah Syed Draman
    Timbalan Rektor (Akademik)Prof. Madya Ts. Dr. Sarifah Fauziah Syed Dramansfauziah@uitm.edu.my
    Ts. Dr. Ermeey Abdul Kadir
    Timbalan Rektor (Hal Ehwal Pelajar)Ts. Dr. Ermeey Abdul Kadirermeey461@uitm.edu.my
    Dr. Hj Rosman Mahmood
    Timbalan Rektor (Penyelidikan dan Jaringan Industri)Dr. Hj Rosman Mahmoodrosmanma@uitm.edu.my
    Prof. Madya Wan Dorishah Wan Abdul Manan
    Penolong Rektor Kampus Kuala TerengganuProf. Madya Wan Dorishah Wan Abdul Mananwand@uitm.edu.my
    Dr. Baktiar Musa
    Penolong Rektor Kampus Bukit BesiDr. Baktiar Musabaktiar@uitm.edu.my
    Azizan Azid
    Timbalan Pendaftar KananAzizan Azidaziza401@uitm.edu.my
    AINA SYAKIRAH MOHD NONG C.A.(M)
    Timbalan BendahariAINA SYAKIRAH MOHD NONG C.A.(M)aina2664@uitm.edu.my
    Sharol Nizam Johol
    Timbalan Ketua PustakawanSharol Nizam Joholsharol8720@uitm.edu.my
    Nurul Dahlya Alias
    Jurutera KananNurul Dahlya Aliasdahlya@uitm.edu.my

    Today

    Users 127
    Sessions 127
    Pageviews 260

    *Data source: Google Analytics

    Hubungi UiTMCT

    Universiti Teknologi MARA (UiTM)
    Cawangan Terengganu Kampus Dungun

    Sura Hujung, 23000 Dungun, Terengganu, MALAYSIA.

    Telefon : +609 8400 400
    Faks     : +609 8400 107

    Pertanyaan Umum: Unit Komunikasi Korporat
    Emel: korporat_trg@tganu.uitm.edu.my

     

     

    Dana Pembinaan Masjid UiTM Bukit Besi